Aktivity

  Slnečníky od LuckySlnečníky od Lucky, zaradené: 24.08.2016

Prednedávnom sme sa obrátili na Vodax, a.s., distribútora dojčenskej vody Lucka s prosbou o pomoc. Jednalo sa o poskytnutie - podarovanie reklamných slnečníkov, ktoré by chránili naše dedi pred slniečkom na pieskovisku. A stalo sa, minulý týždeň nám kuriér priniesol dva pekné zelené slnečníky.
Milá pani Holúbková, aj touto cestou Vám veľmi pekne ďakujeme. Slnečníky nám urobili veľkú službu, chránia naše deti pred slniečkom a deti z nich majú veľkú radosť.

Fotogalériu k aktivite je možné prehliadať TU.
  Máme 3 rokyMáme 3 roky, zaradené: 24.08.2016

Čas letí a my sme koncom júna oslávili 3. narodeniny našej Húseničky. Chceme sa touto cestou poďakovať všetkým - tetám opatrovateľkám, tete kuchárke, rodičom, sponzorom - skrátka všetkým, ktorí nám pomohli vytvoriť prostredie, v ktorom sa naše a Vaše deti cítia dobre.
Narodeninová torta bola výborná, pozrite sa, ako deťom chutila.

Fotogalériu k aktivite je možné prehliadať TU.
  Rozlúčka 2016Rozlúčka 2016, zaradené: 24.08.2016

Prišiel koniec júna a to je čas rozlúčiť sa s našimi kamarátmi, ktorí odchádzajú od septembra do materskej školy. Do sveta škôlkárov sme ich symbolicky vyprevadili na vláčiku. Na cestu im pani riaditeľka podarovala knižku s venovaním plnú pekných obrázkov a zaujímavých hier.

Fotogalériu k aktivite je možné prehliadať TU.
  Malí umelciMalí umelci, zaradené: 24.08.2016

Prácu v tvorivej výtvarnej dielni majú deti veľmi radi. Naša veľká kamarátka teta Roxana Andrei dokáže vytvoriť príjemnú hravú atmosféru, v ktorej vedie deti k poznávaniu umenia a krásy. Deti sa na stretnutia s tetou Roxanou veľmi tešia.

Fotogalériu k aktivite je možné prehliadať TU.
  Oslavili sme MDDOslavili sme MDD, zaradené: 01.06.2016

Čo všetko deťom k šťastiu treba ?
Slnko a modrý kúsok neba
a v izbe s hračkami
dva veľké bozky od mamy.

Čo všetko k šťastiu stačí ?
Hrozienko sladké na koláči.
A denne jedna hodinka
v náručí svojho ocinka.

Čo sa dnes deťom najviac ráta ?
Mať ocka ako kamaráta,
maminu dlaň a popritom,
mať vždy lásky plný dom

Prežili krásny deň plný radosti a veselosti. Ďakujeme pani Roxane Andrei za šikovnosť, vďaka ktorej premenila naše deti na motýliky, tigríkov a iné zvieratká.

Fotogalériu k aktivite je možné prehliadať TU.
[1][2][3][4][5][6]