O nás

Naše súkromné detské zariadenie je určené detičkám od 6 mesiacov do 4 rokov, ktoré sa rady hrajú, smejú, zabávajú a popritom sa chcú aj niečo naučiť. Nachádza sa v centre mesta na Farskej ulici 10 v Nitre (oproti Prima banke).

Poskytujeme pravidelnú dennú starostlivosť od 6:00 do 17:00 od pondelka do piatka. Rodičom vychádzame v ústrety individuálne podľa potreby a v rámci možností.

Nástup do zariadenia je možný počas celého roka, v prípade voľného miesta aj ihneď. Uprednostňujeme rodinný spôsob výchovy, aby sa detičky u nás cítili čo najlepšie.

O nadštandardnú starostlivosť počas celého dňa sa stará kvalifikovaný personál zdravotných sestier a pedagogických pracovníčok, ktoré výchovno - opatrovateľskou činnosťou zaručujú správny duševný a telesný vývoj dieťaťa. Deti sú rozdelené do dvoch skupín podľa veku. Mladšie batoľatá (od 6 mesiacov do 18 mesiacov) a staršie batoľatá (od 19 mesiacov do 4 rokov).

Dôraz kladieme na opatrovanie a výchovu dieťatka. Hravým spôsobom rozvíjame u detí myslenie, tvorivosť, pozornosť, citové vnímanie a správanie sa.

Cieľom je vyhovieť jedinečnosti, veku a osobnosti každého dieťaťa.

Pozývame Vás na návštevu k nám, aby ste sa presvedčili o tom, že sme jedineční. Stačí len, keď nám zavoláte, dohodnete si termín návštevy a prídete.